css3panels-alt-04
İşletmelerde su ve atık su sayaçları, Redilon Enerji Yönetim Sistemi ile uzaktan takip edilebilmekte ve kayıp kaçak kontrolleri yapılabilmektedir.
css3panels-alt-04
Uzaktan Sayaç Okuma (AMR) ÇözümleriUzaktan Sayaç Okuma(AMR) ve ile İleri Ölçüm Altyapısı (Advanced Metering Infrastructure- AMI) yatırımları, yakın gelecekte daha da artacaktır. Büyün sayaç ortamlarını destekleyen AMI çözümleri sist?
css3panels-alt-04
Enerjinin verimli bir şekilde kullanılması kayıp ve kaçakların doğru bir şekilde ölçülerek tespit edilerek gerekli önlemlerin alınmasıyla mümkündür. Bunun için de 2 şey çok önemlidir. Doğru ölçme ve doğru müdahaledir.
css3panels-alt-04
Redimax Enerji Sistemine doğalgaz korrektörlerine AGA8 ve AGA NX 19 hesaplama yöntemine göre veri girişi yapabilme özelliği eklenmiştir. Sistem geçmişe dönük yazılan değerlerin raporunu tutmakta ve detaylı analiz yapabilme imkanına sahiptir?
css3panels-alt-04
Kullandığınız cihazları tek bir sistem üzerinde izlenerek enerji verimliliğini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir markadan bağımsız Gaz hacim düzelticiler,Elektrik ve Su Sayaçları,Ultrasonik Debimetreler,Röle,Analizör gibi cihazlardan
TOP Published at 21.05.2019 14:02:11, Powered By RediCMS(www.redicms.com)0ms