Enerji Verimliliği ve Uzaktan İzleme

Enerji Verimliliği ve Uzaktan İzleme

Enerjinin verimli bir şekilde kullanılması kayıp ve kaçakların doğru bir şekilde ölçülerek tespit edilerek gerekli önlemlerin alınmasıyla mümkündür. Bunun için de 2 şey çok önemlidir. Doğru ölçme ve doğru müdahaledir. Doğru ölçme insan kaynaklı oluşabilecek hataları devre dışı bırakarak bir enerji yönetim sistemi ile olmalıdır.

Sistem tarafından alınabilecek kayıp kaçak raporları ve tüketim raporları ile hızlı bir şekilde müdahale edilebilecektir. Bir diğer faydası ise hem paradan hemde zaman kaybından dolayı telefisi olmayan ciddi sorunlar oluşmadan sisteme müdahale edebilme imkanı olacaktır. 

RediMax Enerji Sistemleri ile bu aşamaların hepsini sistem otomatik olarak yapmaktadır. Ceza sınırına gelmeden sistem tarafından otomatik olarak bilgilendirilerek Kompanzasyon sisteminize gerekli müdahale imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede işletmenizi büyük bir maddi yükten kurtarmış olursunuz.

RediMax Enerji Sistemi hem RS-485 hattı üzerinden hemde GPRS Modem üzerinden aynı anda veri alabilecek yapıdadır. İşletmeniz bünyesinde uzak lokasyonlardan da aynı anda veri alabilirsiniz. Redimax tamamıyla  mühendislerim tarafından geliştirilmiş yerli bir sistemdir. Enerji kalitesi ölçüm, Kontrol ve İzleme sistemi,kullanıcılara güvenli çalışma, doğru ölçüm ve hızlı bilgilendirme imkanı sunmaktadır. RediMax ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunabilecek yapıdadır.

TOP Published at 18.09.2021 00:25:53, Powered By RediCMS(www.redicms.com)0ms