Enerji Yönetim Sistemleri

Redimax Enerji Yönetimi ile Elektrik Sayaçları, Su Sayaçları, Gaz Sayaçları ve Korrektörleri,Atık Su Sayaçları, Röle, Analizör gibi cihazlarınızı tek bir sistem altında takibini yapabilir ve detaylı raporlar alabilirsiniz


Redimax Enerji Sistemi sayesinde işletmenizde bulunan cihazları kontrol altına alarak tüketim raporları oluşturabilir,  karşılaştırma istatistikleri oluşturabilir ve kayıp kaçak takibi gibi daha bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Organize Sanayi bölgeleri ve Alışveriş Merkezlerinde tüketim raporları ile birlikte faturada oluşturabilirsiniz. Ayrıca Ön ödeme modülü sayesinde sayaçlara kredi atayabilirsiniz, Kredisi biten abonelerin  sayaçlarını uzaktan açma ve kapatma işlemi yapabilirsiniz.

Enerji Yönetim sistemi ile işletmenizde bulunan cihazlarınızdan tek bir sistem üzerinden görebilir ve rapolama yapabilirsiniz. Endüktif ve Kapasitif Ceza sınırlarına gelmeden gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Elektrik Sayaçları, Enerji Analizörleri, Reaktif Güç Kontrol Röleleri, Atık Su Sayaçları, Gaz Korrektörleri, ve diğer cihazlarınız için tek bir sistem kullanabilirsiniz.

Alarmlar tanımlayabilir ve Oluşan alarmlar ve cihaz olayları cep telefonunuzdan ve E-posta adresinizden de takip edebilirsiniz.

İş gücü ve diğer maliyetlerinizi düşürerek işletmenizin maddi olarak tasarruf sağlamasına yardımcı alabilirsiniz.


Detaylı bilgi almak için

TOP Published at 18.09.2021 01:49:50, Powered By RediCMS(www.redicms.com)0ms